среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 86
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Познати

За овие сообраќајни прекршоци треба да лежи во затвор и да плати висока казна- нема да им поверувате на очите од тоа што го направи Карлеуша

За овие сообраќајни прекршоци треба да лежи во затвор и да плати висока казна- нема да им поверувате на очите од тоа што го направи Карлеуша

Поради ова видео кое што ќе го видите во продолжение на пејачката и се закануваат сериозни казни, како на пример одземање на возачката, затворска казна, но и дебела парична казна.

Сепак од овие набројани прекршоци Јелена Карлеуша нема никогаш ништо да плати, а зошто е тоа така никогаш нема никој да дознае…

Имено екипата на емисијата „Папарацо лов“ ја следела пејачката правејќи десетици сериозни прекршоци, во исто време таа поминувала на црвен семафор, се паркираше на зелена површина, возеше во спротивна насока додека го блокираше амбулантното возило и што уште не…

Во еден момент зад неа везеше и полиција, а претходно се расправаше со истата, но никој не реагира врз неа, уверете се сами.

Коронавирус