среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

За оваа снимка зборуваат сите: Јелена Розга ужива во базен, а она што го носи на себе запрепасти многумина (ВИДЕО)

За оваа снимка зборуваат сите: Јелена Розга ужива во базен, а она што го носи на себе запрепасти многумина (ВИДЕО)

На видеото кое предизвика многу реакции се гледа пејачката Јелена Розга како се релаксира во вода, додека многумина ги збуни нејзината одлука за оваа прилика да понесе фустан.

Јелена Розга веројатно сакала да изгледа гламурозно, облече убава, зелена тоалета, па се снимала како со неа влегува во базен, а клипот го постави на својот Инстаграм профил.

-Сакам баш вака, напиша Розга во објавата.

 

View this post on Instagram

 

I want it that way … #myway #jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

Дел од фановите напишаа дека се загрижени поради нејзиното издание, а вие сами проценете дали ви се допаѓа овој потег на атрактивната пејачка.

Коронавирус