четврток, 27. февруари 2020. Вести денес: 26
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

За ова зборува цел свет: Трамп нервозен, Меланија и Џастин се бакнаа зад негов грб (ФОТО)

За ова зборува цел свет: Трамп нервозен, Меланија и Џастин се бакнаа зад негов грб (ФОТО)

Погледите и бакнежот кои си ги разменија првата дама на САД, Меланија Трамп и канадскиот премиер, Џастин Трудо, се топ тема на интернет.

Додека американскиот претседател Доналд Трамп незадоволен се мршти, Меланија и Џастин уживаат во „свечениот“ неврзан разговор на Самитот Г7, коментираат граѓаните на социјалните мрежи.

Најнови вести