сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 128
home Познати

ЗА ОВА СЕКОЈА ЖЕНА СОНУВА! Роналдо ја изнанеди Георгина со скапоцен подарок, а таа призна: „Сè уште сум без зборови“ (ФОТО)

ЗА ОВА СЕКОЈА ЖЕНА СОНУВА! Роналдо ја изнанеди Георгина со скапоцен подарок, а таа призна: „Сè уште сум без зборови“ (ФОТО)

Георгина Родригез се пофали со скапоцениот подарок што го доби од Кристијано Роналдо.

„Се уште сум без зборови“, напиша таа покрај фотографиите од кутијата за накит со потпис од Луј Витон. Голем куфер со розова внатрешност го привлече вниманието и на нивните деца, па си играа со необично дизајнерско парче.

Цената на ова парче е неколку илјадници евра.

Инаку, Георгина е голем обожавател на луксузни модни брендови, па често може да се види со чантите на Биркин, инаку најскапите чанти во светот.

Коронавирус