недела, 25. октомври 2020. Вести денес: 0
home Познати

„За оние што ме гледаат, но не ме следат“: Ванда не престанува да провоцира- од оваа глетка на многумина им надојдоа секакви мисли

„За оние што ме гледаат, но не ме следат“: Ванда не престанува да провоцира- од оваа глетка на многумина им надојдоа секакви мисли

Во изминатиот период се чини дека девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез го презеде приматот за девојка на фудбалер која привлекува најголемо внимание со своите објави на социјалните мрежи, што е и точно.

 

View this post on Instagram

 

Verano ven a mi ??

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Но, Ванда Нара, сопругата и воедно менаџерка на Мауро Икарди, народно кажано, не се дава и се уште е актуелна со своите објави на кои собира голем број реакции.

 

View this post on Instagram

 

Good night ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

View this post on Instagram

 

Noches de verano ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Така беше случај и со последната објавена слика на нејзиниот профил на Инстаграм. Ванда позираше со испружен јазик и притоа даде интересен коментар во опис:

„За оние што ме гледаат, но не ме следат“.

 

View this post on Instagram

 

?para los que me miran pero no me siguen ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Коронавирус