вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 192
Во живо

Вонредна пресконференција на ВМРО-ДПМНЕ: Објава на нови шокантни детали од злоупотребата на институциите со цел притисок врз граѓаните да гласаат за СДСМ

home Познати

За нејзината убавина зборува цел свет: Запознајте ја балерината Мариа

За нејзината убавина зборува цел свет: Запознајте ја балерината Мариа

Станува збор за 22-годишната убавица од хит серијата La Casa De Papel – María Pedraza.

Малата балерина од Мадрид, конечно ја добива славата која ја заслужува. Одличната хит трилер серија подржана од Netflix е само стартот на нејзината популарност. Моментално може да се види како дел од безброј модни линии и секси фотосесии, а нејзиниот Инстаграм профил е нешто задолжително.

 

View this post on Instagram

 

#BeautyReimagined #JBeauty by @shiseido ??? Make up artist @paulasoroa ?

A post shared by Maria Pedraza (@mariapedraza_) on

Доколку не сте ја знаеле до сега, време е да ја запознаете.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Maria Pedraza (@mariapedraza_) on

 

View this post on Instagram

 

Cuando @ivan_gomez_ y yo nos ponemos a crear. ???

A post shared by Maria Pedraza (@mariapedraza_) on

 

View this post on Instagram

 

Día gris brillante

A post shared by Maria Pedraza (@mariapedraza_) on

Најнови вести

Локални избори 2021