среда, 29. март 2023. Вести денес: 140
home Познати

За неа и бикинито е вишок: Кога Накова е топлес станува урнебес (фото)

За неа и бикинито е вишок: Кога Накова е топлес станува урнебес (фото)

Атрактивната гевгеличанка Александра Накова е позната по провокацијата и разголувањето на најсилните атрибути на себе, бујните гради, задникот, долгите и витки нозе. Сега, кога фатија пеколните жештини, од Накова се очекува што повеќе гола кожа.

Стартот на летната сезона таа ја започна на базен, најчесто во родната Гевгелија, но сега во екот на годишните одмори, Александра замина на море од каде разбирливо мораше да направи провокативни фотографии во нејзин стил.

Таа се разладува, ама припадниците на посилниот пол кои се нејзини следбеници на Инсатграм, сигурно ги обли пот од глетката за која не е потребен дополнителен опис.

За Накова и горното бикини е вишок, така што го соблече и позираше топлес, клекната покрај брегот разладувајќи се од брановите кои имаа привилегија да ја допираат.

Не беше чудно ни тоа што овие топлес фотографии предизвикаа урнебес од жешки коментари кои само ја кренаа самодовербата и мотивацијата на манекенката.

Извор: vistina.com.mk