среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 195
home Познати

За Лепа Брена нема зима: Не беше доволна Европа, па сега таа замина на друг континент (ФОТО)

За Лепа Брена нема зима: Не беше доволна Европа, па сега таа замина на друг континент (ФОТО)

Лепа Брена моментално се наоѓа на Флорида, од каде објави видео на кое на своите следбеници на Инстаграм им покажа како ужива.

Имено, од терасата го снимила фантастичниот поглед, во кој ужива.

Инаку, Брена неодамна ги посети и Италија и Монако, а престојуваше и во Црна Гора и Хрватска.

 

View this post on Instagram

 

Positano🥰❤️👍💋😃 #positano #limuncelo #staypositive #hajdedasevolimo

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Најнови вести

Коронавирус