сабота, 22. јануари 2022. Вести денес: 2
home Познати

За крај на летото: Поранешната на Дарко Лазиќ едвај ги собра градите во претесното бикини кое ќе ви го помати умот (ФОТО)

За крај на летото: Поранешната на Дарко Лазиќ едвај ги собра градите во претесното бикини кое ќе ви го помати умот (ФОТО)

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ Ана Севиќ неодамна го преболи разводот и ужива во новата љубов која не ја крие од јавноста.

Доказ дека таа блеска на крајот од летото е нејзината најнова фотографија на Инстаграм со која се прости од летото.

-Никогаш не е доста од море, бронзен тен и витамин Д, напиша Севиќ под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

Nikad nije dosta mora,bronzanog tena i vitamina D ???☀️??

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on

Коронавирус