сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

За крај на летото: Марјана Станојковска го запали Инстаграм во претесен костим за капење кој беше премал да ги собере градите (ФОТО)

За крај на летото: Марјана Станојковска го запали Инстаграм во претесен костим за капење кој беше премал да ги собере градите (ФОТО)

Македонската лото девојка Марјана Станојковска реши за крај на летото да ги почести фановите на својот Инстаграм профил со провокативна фотографија.

Имено водителката објави фотографија во жолто бикини, а во преден план беа нејзините гради кои беа стиснати во бикинито, погледнете.