сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 83
home Познати

За ќерката на Цеца започна летото- Анастасија во црн костим за капење ги излуди фановите на Инстаграм (ФОТО)

За ќерката на Цеца започна летото- Анастасија во црн костим за капење ги излуди фановите на Инстаграм (ФОТО)

Ќерката на Цеца ја отвори летната сезона објавувајќи фотографија по костим за капење.

Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија во црн костим за капење истакнувајќи ја својата витка линија.

-Помалку понеделници, повеќе лето, напиша Анастасија по фотографијата која предизвика лавина од позитивни коментари, погледнете.

Коронавирус