понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 56
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

За Карлеуша допрва следува пекол: Врањеш ќе го донесе порничот на суд, решен е да ја уништи

За Карлеуша допрва следува пекол: Врањеш ќе го донесе порничот на суд, решен е да ја уништи

Босанскиот фудбалер Огњен Врањеш одлучил да докаже дека сите пораки, фотографии и видеа се вистините и дека истите ги добил од својата екс-љубовница Јелена Карлеуша.

Тој многу се налутил кога дознал дека Јелена Карлеуша поднела тужба против него, по што одлучил на суд да го прикаже нивниот порнич. Фудбалерот на Андерлехт бил згрозен што неговата поранешна љубовница и понатаму негира дека тие биле во врска и дека сите пораки и слики кои тие двајца ги разменувале, а се појавиле во јавноста се невистините.

Поради тоа решил се да  докаже на суд.

-Ќе го донесам порничот на суд. Ќе ја уништам, едвај го чекам судењето. Имам докази дека Јелена е на секоја објавена фотографија и снимка. Сите пораки таа ги напишала. Нема збор за фалсификат, му се доверил Огнен на еден свој пријател.

Според добро информираните извори станувало збор за експлицитно видео на кое Јелена покажала се што знае и умее во креветот.

-Во тој порнич Јелена се потрудила да покаже се што знае и умее во кревет. Јавноста ќе биде изненадена, изјавил анонимен извор близок на Јелена и Огњен.

Фудбалерот дури бил подготвен да ангажира вешто лице за да докаже дека сите пораки, порно снимки и експлицитни фотографии кои ги добил се од телефонот на Јелена Карлеуша.

Коронавирус