петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

За две чанти даде цело богатство: За новите „бебиња“ на светската пејачка постој и листа на чекање, жените ќе полудат по нив (ФОТО)

За две чанти даде цело богатство: За новите „бебиња“ на светската пејачка постој и листа на чекање, жените ќе полудат по нив (ФОТО)

Популарната пејачка Карди Би позната е по тоа што е зависник од убави чанти, а за истите парите речиси и да не ги жали.

Таа во својата колекција има брдо на чанти, а овој пат не се воздржа да купи уште две нови чанти кои вредат цело богатство.

Овој пат таа својата колекција ја збогати со две чанти од брендот „Хермес“, а откако ја сподели фотографијата на Инстаграм нив ги нарече новите две бебиња.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cardi B (@iamcardib)

Станува збор за сина и розова чанта која е идентична една на друга, а нивната вредност може да достигне и до 80 илјади евра по модел.

Сепак овој модел кој го одбра Карди Би се проценува околу 20 илјади евра, а таа купи две чанти по оваа цена.

Инаку за овие модели има и листа на чекање и за нив луѓето во светот чекаат и по неколку месеци.

Коронавирус