вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

За добро утро: Вака изгледа Сузана Гавазова кога ќе се разбуди и без грам шминка (фото)

За добро утро: Вака изгледа Сузана Гавазова кога ќе се разбуди и без грам шминка (фото)

Фолк пејачката Сузана Гавазова на своите настапи, јавни појавувања и на социјалните мрежи секогаш можеме да ја видиме со шминка на лицето, а многу ретко во природно издание.

Сузе често знае да постира фотографии во разголени и елегантни изданија, а оние кои ја следат не се штедат ја опсипат со позитивни коментари на сметка на нејзиниот изглед.

Меѓутоа, овој пат Гавазова позираше во издание во кое речиси ретко имаме прилика да ја видиме,

Имено, пејачката во кусите приказни на „Инстаграм“ објави фотографија на која позира без грам шминка.

„Добро утро“, напиша свежо разбудената пејачка.

Веруваме дека во директни пораки добила многу комплименти на сметка за нејзиниот изглед или пак оние кои и посакале добро утро.

ЕУРО 2020

Македонија