среда, 23. јуни 2021. Вести денес: 65
home Познати

За добро утро: Oд бујното деколте на Сузана Гавазова веднаш ќе се расоните (фото)

За добро утро: Oд бујното деколте на Сузана Гавазова веднаш ќе се расоните (фото)

Пејачката Сузана Гавазова со сигурност може да се вброи на листата за најатрактивни и најзгодни жени на македонската сцена.

Македонската фолкерка знае да како да ја разбуди машката фантазија, а кај жените да предизвика восхит и еден куп позитивни коментари за нејзиниот изглед.

Сузе често на социјалните мрежи споделува фотографија во разни изданија, разголена, провокативна, но и закопчана до грло, а нејзините следбеници се сложуваат со едно – Гавазова е бомба за нејзините години.

Овој пат, фолкерата објави една постара фотографија на која е во разголено издание им посака добро утро на своите “фоловери“.

Имено, во кусите приказни на „Инстаграм“, Сузана сподели фотографија на која позира во разголено издание додека пие кафе, а во фокусот е нејзиното бујно деколте.

„Добро утро“, напиша покрај објавата.

Сигурно пејачката добила еден куп комлименти за изгледот, а како и не би покрај ваква утринска фотографија.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија