недела, 16. јануари 2022. Вести денес: 112
home Познати

За деколтето на оваа актерка сите зборуваат: Мажите воздивнуваат, жените завидуваат (ФОТО)

За деколтето на оваа актерка сите зборуваат: Мажите воздивнуваат, жените завидуваат (ФОТО)

Актерката Селма Хајек на доделувањето на „Златниот глобус“ ги засени сите присутни.

Таа облече елегантен „Гучи“ фустан кој совршено  прилегаше на нејзиното тело. Од настанот поминаа повеќе дена, но за ова деколте уште се зборува.

Во креацијата во преден план дојдоа нејзините бујни гради.

Овој изглед е за пофалба ако се знае дека Селма има 53 години.

„Грев е ова да се крие“-беа коментарите на социјалните мрежи.

 

Коронавирус