недела, 19. септември 2021. Вести денес: 83
home Познати

За да ја подигне свесноста за вакцинирањето, Џенифер го спушти деколтето (ФОТО)

За да ја подигне свесноста за вакцинирањето, Џенифер го спушти деколтето (ФОТО)

Пејачката и актерка Џенифер Лопез настапи на концертот Vax Live во Лос Анџелес. Целта на концертот е да ја подигне свесноста кај луѓето за важноста од вакцинирање.

Таа секогаш изгледа одлично, па така беше и сега. Носеше комбинезон со деколте отворено до папокот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Најнови вести

Коронавирус