среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 156
home Познати

За 2 часа 2 милиони лајкови- Ријана објави брутално безобразно селфи истакнувајќи ги градите (ФОТО)

За 2 часа 2 милиони лајкови- Ријана објави брутално безобразно селфи истакнувајќи ги градите (ФОТО)

Убавицата од Барбадос ги полуди фановите на својот Инстаграм профил откако објави провокативна фотографија која собра 2 милиони лајкови за само два часа.

Ријана објави безобразно селфи, а во преден план се нејзините гради кои беа прекриени само со проѕирен корсет.

По фотографијата буквално полуди целиот свет, а до сега има повеќе од три милиони лајкови, погледнете.

Sup, bra? 6 more days til @savagexfenty …… category: #DAMN

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Локални избори 2021