среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 180
home Познати

„За 12 дена на неа потрошив 200.000 долари“ – поранешниот маж на Памела Андерсон откри сè

„За 12 дена на неа потрошив 200.000 долари“ – поранешниот маж на Памела Андерсон откри сè

Џон Питерс бил пресреќен кога Памела Андерсон конешно решила да му каже „да“, но среќата завршила после само 12 дена брак.

Како што пишуваат странските медиуми, Памела решила да го остави кога тој се обидел да ја врати на сцената, а таа сакала да се занимава со хуманитарна работа.

Џон после ваквите наводи во медиумите изјавил дека за 12 дена на неа потрошил 200 илјади долари и притоа не ја смета новата облека која ѝ ја купил за таа целосно да го обнови нејзиниот гардеробер.

Коронавирус