понеделник, 24. февруари 2020. Вести денес: 167
home Познати

Втора трагедија во домот на славниот пејач: Пред три години почина неговата мајка, денес неговата 18 годишна сестра пронајдена мртва! (ФОТО)

Втора трагедија во домот на славниот пејач: Пред три години почина неговата мајка, денес неговата 18 годишна сестра пронајдена мртва! (ФОТО)

Сестрата на пејачот на славната група „One Direction“  Фелисите Томлинсон ненадејно почина на свој 18 години.

Станува збор за сестрата на славниот пејач Луис Томлинсон која починала во својот стан во Лондон најверојатно од инфаркт.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Louis Tomlinson (@louist91) on

Медиумите во Британија објавуваат дека таа е позната инфлуенсерка и сакала да стане дизајнер, а на својот Инстаграм профил ја следеле повеќе од 1.4 милиони луѓе.

 

View this post on Instagram

 

Don’t know why I look so shocked 🖤

A post shared by Félicité Tomlinson (@felicitegrace) on

 

View this post on Instagram

 

Snow White 🍎

A post shared by Félicité Tomlinson (@felicitegrace) on

Ова е втора трагедија во домот на пејачот откако во 2016 година почина неговата мајка која ја загубила тешката борба со леукемијата.

Би-Би-Си објавува дека полицијата откако влегла во нејзиниот стан повикала и брза помош откако претходно биле информирани дека девојката имала инфаркт.

 

View this post on Instagram

 

Another pic from our bus tour yesterday with @revolve #revolvearoundtheworld 🌺🌸🌷

A post shared by Félicité Tomlinson (@felicitegrace) on

Полицијата информира дека обдукцијата е во тек, а таа починала на лице место.