понеделник, 28. септември 2020. Вести денес: 17
home Познати

Врело: Станија пиштол гола Ви ја честита Новата 2020 година! (фото)

Врело: Станија пиштол гола Ви ја честита Новата 2020 година! (фото)

Изгледа дека Станија Добројевиќ овој пат се надмина самата себе.

Иако многумина помислија дека Станија се промени и дека голите фотографии се минато, сега таа на својот Инстаграм објавни нова фотографија која наиде на голем одзив кај машката популација.

А како и не би?

Новогодишната честитка на Станија е направена пред огледалото, а со крпата ги покрива само интимните делови, но дури и така, фотографијата гори!

 

извор: vistina.com.mk

Коронавирус