сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 123
home Познати

Вредност од која боли глава: Карлеуша во скапоцен костим на капење на „Версаче“ (ФОТО)

Вредност од која боли глава: Карлеуша во скапоцен костим на капење на „Версаче“ (ФОТО)

Јелена Карлеуша веќе некое време заедно со семејството и пријателите одмара на едно турско одмаралиште.

Таа цело време е активна на социјалните мрежи, а овој пат објави фотографија на која позира во скапоцен костим за капење на модниот бренд „Версаче“.

Јелена, по кој знае кој пате се пофали со својата линија, од местото каде и што одмара.

Инаку, она што е интересно е костимот за капење од брендот на „Версаче“ кој што го носи пејачката и кој што чини вртоглава сума на пари.

Имено, на сајтот на познатиот моден бренд, ова парче облека, односно костимот за капење чини 695 долари, а за Карлеуша не претсавува никакво проблем ако се земи во предвид нејзината заработка.

Коронавирус