петок, 31. март 2023. Вести денес: 121
home Познати

Врањеш со неочекуван потег: Ги повлече сите тужби против Карлеуша

Врањеш со неочекуван потег: Ги повлече сите тужби против Карлеуша

Јелена Карлеуша и Огнен Врањеш денес имаа закажано судење, меѓутоа српските медиуми известуваат дека ниту еден од нив не се појавил на судењето.

Извор близок до фудбалерот тврди дека Врањеш ги повлекол сите тужби против Карлеуша и одлучил да се повлече од целата приказна.

Зошто донел ваква одлука, засега не е познато.