недела, 4. декември 2022. Вести денес: 31
home Познати

Врањеш си ја отвори душата: Од тоа што го призна за Карлеуша по с*кс скандалот нема да му биде добро на Душко Тошиќ

Врањеш си ја отвори душата: Од тоа што го призна за Карлеуша по с*кс скандалот нема да му биде добро на Душко Тошиќ

Не, не би бил повторно со Карлеуша. Сепак не можам да кажам дека не беше убаво. Сега за ништо не ја обвинувам, бидејќи тогаш само сакаше да го спаси својот за*ник. Не може јас да бидам крив што маж и и ги нашол пораките, се допишуваше со мене, не треба таа мене да ме валка, да зборува дека сум ваков, онаков, туку тоа да го реши со своето семејство, одговорил фудбалерот Огњен Врањеш во „Сценирања“ на прашањето дали повторно би бил со дивата.

На прашањето пак што би и рекол ако се видат повторно, тој тврди дека не би и рекол ништо.

-Само би поминал крај неа бидејќи толку е очајна и јадна, што не би сакал да и застанувам на маката, тврди Врањеш кој додава дека не му е жал за начинот на кој се се завршило и дека сега се би направил седум пати полошо.

Тој потврди дека пејачката ја запознал преку социјалните мрежи.

-Најлоши се социјалните мрежи. Малку ме навредува кога се зборува дека таа е некој и нешто, а јас никој и ништо. Јас сум некој и нешто, мене таа ми е смешна. Еден телефонски повик можеше се да заврши. Можеше да каже како стојат работите. После тоа не бевме во контакт, рекол Врањеш.

Најнови вести

Коронавирус