сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Во очи Нова година искешира брдо пари за овој детаљ во домот- еве со што се поднови Ана Николиќ за време на празниците

Во очи Нова година искешира брдо пари за овој детаљ во домот- еве со што се поднови Ана Николиќ за време на празниците

Воочи Новата година српската пејачка Ана Николиќ искеширала брдо пари за новогодишен подарок купувајќи си самата на себе.

Таа во една емисија откри дека додека била во новогодишен шопинг со својата ќерка Тара и барале играчка диносаурус налетале на скапоцен лустер кој пејачката морала да го купи.

-Тој чинеше 400 евра. Не знам ние успеавме да го размонтираме во рок од пет дена, се пошегува Ана.

Таа додава дека иако нејзината ќерка сакала диносаурус, а не нашле девојчето било многу разочарано, па пејачката решила да ја изненади со подновување за во домот.

-Се надевам дека подарокот ако не на мојата ќерка ќе им се допадне на моите внуци од братот, се пошегува пејачката.

Коронавирус