петок, 14. јануари 2022. Вести денес: 88
home Познати

„ВОЈНА“ на естрадата- Кија Коцкар ја поткачи Едита Арадиновиќ: Пр*ститутко врати ги долговите и заврши основно образование

„ВОЈНА“ на естрадата- Кија Коцкар ја поткачи Едита Арадиновиќ: Пр*ститутко врати ги долговите и заврши основно образование

Кија Коцкар наводно ја поткачила Едита Арадиновиќ и тоа поради продуцентот Саша Мирковиќ.

-Ја молам одредената (Едита Арадиновиќ) која во полиција е запишана како пр*ститутка со основно образование да престане мене да ме вплеткува така што ќе даде поддршка на некој. Врати ги своите долгови бидејќи ќе пееш во дневната соба ако еден продуцент не те земеше и не направи нешто од тебе. И сега може да се заврши средно образование. И намали со користење на марихуана, па можеби помалку ќе бидеш опседната со мене. Немој да ме закачаш бидејќи имаш многу пудра на себе, напиша Кија на „Инстаграм стори“.

За потсетување, неодамна Едита Арадиновиќ ја поткачи Кија Коцкар и нејзиниот менаџер истакнувајќи дека тие навлегуваат во „реалити полусвет“.

– Срамота, низ што мораме да поминеме да би ја работеле својата работа. Сите сакаат да бидат фаци, да се зборува за нив. Затоа да го вложувате во полуидиоти чиј живот се сведува на реалити програми, интриги, а не од нас чесните изведувачи да прават будали, напиша Едита прозивајќи на Коцкар.

Најнови вести

Коронавирус