среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 214
home Познати

Водителот и гостите занемеа, а публиката не изусти ниту глас во студиото: Маца Дискреција откри со кој пејач спиела, а јавноста не знае

Водителот и гостите занемеа, а публиката не изусти ниту глас во студиото: Маца Дискреција откри со кој пејач спиела, а јавноста не знае

Во вчерашната емисија „Амиџи“ шоу гостуваше поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“ и пејачка Маца Дискреција, а таа во шоуто откри и детаљ кој ги шокираше сите.

Имено таа во емисијата призна да била во интимен однос со фолк пејачот Аца Лукас.

На прашањето со кого си била од домашната јавна сцена, а да јавноста не знае, таа одговори:

-Аца Лукас, кратко и јасно.

Водителот и останатите гости буквално занемеа, а публиката не изусти ниту еден глас.

По ова, водителот Огнен доби порака од Аца во која тој напишал дека „не разбира од кога жените се фалат со кого спиеле“.

А, Маца му возврати дека само го одговорила прашањето за да не треба да ја пие оваа киселина…

Најнови вести

Локални избори 2021