понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 154
home Познати

Водителот го праша мажот на Шакира за сексот: Следуваше одговор што ја запали Шпанија, никој вака не го понижил Реал (ВИДЕО)

Водителот го праша мажот на Шакира за сексот: Следуваше одговор што ја запали Шпанија, никој вака не го понижил Реал (ВИДЕО)

Фудбалерот на Барселона, Џерар Пике, жестоко го прозва Реал Мадрид во една популарна ТВ емисија.

Водителот на емисијата „La Resistencia” во еден момент го праша Пике колку пати имал сексуални односи во последните месец дена… Стоперот на Барселона одговори со потпрашање, јасно алудирајќи на неодамнешната победа на Барселона над Реал во Мадрид:

„Се важат ли и натпреварите на Сантијаго Бернабеу?“

Не го поштеди ниту градскиот ривал, екипата на Еспањол. Имено на прашањето колку пари има, Пике порача:

„Имам повеќе пари отколку што изнесува буџетот на Еспањол за оваа сезона. Не, не само 57 милиони евра, многу повеќе“.

Коронавирус