вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 152
home Познати

Водителката Стојановска со емотивна порака до својот татко: Мојот татко е вистински Супермен

Водителката Стојановска со емотивна порака до својот татко: Мојот татко е вистински Супермен

Добро познато е дека љубовта и поврзановста на татковците и ќерките е посебна, а ТВ водителката Елена Стојановска преку својата најнова објава го потенцираше тоа.

Таа објави емотивна посвета по повод роденденот на нејзиниот татко и напиша:

-Мене како мала кога ќе ме прашале кого најмногу го сакам, секогаш сум одговарала, татко ми! До ден денес, ништо не е сменето! Среќен роденден на вистинскиот Супермен, напиша Елена.

Во прилог на оваа едноставна, но толку длабока и емотвна роденденска честитка, Елена објави и стара драгоцена фотографија каде е малечко детенце во рацете на татка си.

Бесценето!

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија