вторник, 9. март 2021. Вести денес: 12
home Познати

Водителката се пофали со новата домашна играчка- Ирена Спировска има нова љубов (ФОТО)

Водителката се пофали со новата домашна играчка- Ирена Спировска има нова љубов (ФОТО)

Македонската водителка која ја гледаме на фекфенцијата на Алфа телевизија, Ирена Спировска, освен на малите екрани, често на социјалните мрежи споделува фотографии од нејзините спортски активности.

Ирена е вљубеник во планинарењето и природната убавина.

Овој пат на Инстаграм изненади со фотографија од својот дом, на која се глеа мало маче кое очигледно е нејзино милениче.

„Домашни играчки“ напиша покрај постот, а некои од следбениците и порачаа дека изгледа прекрасно.

Најнови вести

Коронавирус