петок, 24. март 2023. Вести денес: 3
home Познати

Водителката на ТЛЗП ја отвори душата: Еве зошто во Москва си поминав полошо отколку поразот на српската репрезентација (ФОТО)

Водителката на ТЛЗП ја отвори душата: Еве зошто во Москва си поминав полошо отколку поразот на српската репрезентација (ФОТО)

Познатата водителка која јавноста добро ја памети од музичкото шоу „Твоето лице звучи познато“ Марија Килибарда овие денови директно од трибините ја бодреше својата репрезентација.

Имено водителката за српските медиуми отворено откри дека за време на престојот во Русија била во машко друштво па така да не успеа да и се приближи ниту еден Русин.

AJMOOOOOOO!!!! ?????? #huaweip20pro #SEEMOOORE

A post shared by marija kilibarda (@kilimara) on

-Во Москва беше неверојатно топло, не знам дали поради мојата екипа и мене, но знам дека во Белград тогаш беше многу ладно што мене ми беше многу чудно. Изгледа дека имав среќа, но морам да бидам реална Русите не ми приоѓаа, па можеби тоа е причината поради која си поминав полошо од поразот на српската репрезентација.

Таа вели и дека засекогаш ќе го памети ова патување како и играта на српската фудбалска репрезентација на СП.

loading...

Најнови вести