недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Водителката на која се сеќавате од „Операција триумф“ облече минијатурно бикини па откри колку и се исончани интимните делови (ФОТО)

Водителката на која се сеќавате од „Операција триумф“ облече минијатурно бикини па откри колку и се исончани интимните делови (ФОТО)

Некогашната водителка на музичкото шоу „Операција триумф“ Николина Пишек ги изненади своите фанови на социјалните мрежи откако сподели фотографии во бикини.

Водителката која во минатото на македонската јавност и беше позната по водењето на шоуто „Операција триумф“ овие денови заедно со своите две деца е на одмор од каде фановите ги почести со жешки фотографии од плажа.

 

View this post on Instagram

 

Jos uvijek nemam fotografija s odjećom. Sorry. #nofilter ?

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

Водителката која се проба и во улога на пејачка преку минијатурното бикини ги откри неисончаните делови од своето тело и интима, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Tek na ljeto ću vam priuštiti pakao s golim fotkama. Warm up. ? #beach

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

Коронавирус