недела, 25. октомври 2020. Вести денес: 0
home Познати

Водителката на која автобус и ја откина раката се врати пред екраните: Облечена цела во црно и променет имиџ ги покажа последиците

Водителката на која автобус и ја откина раката се врати пред екраните: Облечена цела во црно и променет имиџ ги покажа последиците

Српската водителка Деа Ѓурѓевиќ по тешката сообраќајна несреќа повторно се врати пред малите екрани.

Таа пред малите екрани за прв пат се појави денеска со нова фризура и неколку килограми помалку, но со широка насмевка на лицето.

На многумина гледачи веднаш им го привлече вниманието необичниот нејзин прстен на десната рака истата онаа која и беше најтешко повредена во сообраќајната несреќа.

Прстенот водителката го носеше на местото каде што се носи свршенички прстен, но иако многумина се сомневаа дека таа тајно се венчала таа ги отфрли сите шпекулации.

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by DEA Djurdjevic_official (@deadjurdjevic_official) on

Инаку за потсетување водителката беше тешко повредена и буквално автобус и ја откина левата рака ова зимо, а по неколкуте операции здравствената ситуација и се стабилизираше.

 

View this post on Instagram

 

Pink & love ❤️ love & Pink ❤️ #love #pink #happy @rtvpink @pinkmediagroup Rodjendan naše TV Pink?

A post shared by DEA Djurdjevic_official (@deadjurdjevic_official) on

Последиците од несреќата ги носи се уште, но не се откажува од оваа борба.

Коронавирус