петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Водителката на Гранд призна дали ќе се мажи по втор пат, нејзиниот одговор е поука за сите

Водителката на Гранд призна дали ќе се мажи по втор пат, нејзиниот одговор е поука за сите

Откако се разведе од својот поранешен сопруг, водителката на „Ѕвездите на Гранд“ , Сања Кужет не сака да зборува за својот приватен живот.

Меѓутоа, овој пат одлучи да си ја отвори душата и да раскаже за својата посилна половина.

Нивната љубов датира уште кога биле тинејџери, а се запознале на едно летување на Крит, а по десет години се нашле и почнале врска.

„Нашиот статус е невенчани сопружници, нас ни е убаво. Можеби поради тоа што имав еден таков статус и моменталниот статус не ми е важен. Ние ја најдовме суштината, имаме заедница и ни е преубаво“ изјави Кужет во една емисија.

Локални избори 2021