четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 3
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Водителката на Евровизија ги надмина границите: Се појави без градник, а камерите пренесоа во живо како едната града и излета од фустанот

Водителката на Евровизија ги надмина границите: Се појави без градник, а камерите пренесоа во живо како едната града и излета од фустанот

Вечерва во Тел Авив се одржува Евровизија, која ја следи речиси половина свет во живо.

Една од водителките очигледно е најхрабра од сите, па реши да им покаже на милионите луѓе и фанови на Евровизија со „што располага“.

Храбрата водителка пред Европа се појави без градник на себе, а нејзината креација дури во еден момент покажа дека нејзината града е полугола.

Коронавирус