четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 108
home Познати

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ сподели фотографија без шминка на себе- фановите се згрозија од глетката на овој коментар (ФОТО)

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ сподели фотографија без шминка на себе- фановите се згрозија од глетката на овој коментар (ФОТО)

Водителката на „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет секогаш изгледа скоцкано од глава од петици, а сега објави фотографија на „Инстаграм“ на која нема ни грам шминка и наиде на негативен коментар.

Имено, Сања моментално се одмара на Копаоник, а отаму редовно ги чести фановите со фотографии и им покажува како ужива.

Водителката објави фотографија на која нема ни грам шминка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

Еден корисник остави негативен коментар под објавата на Кужет, а Ѓорѓе Давид не остана должен, па му врати.

„Колку е грда без „малтер“ и мечки би побегнале од неа“, напиша еден корисник мислејќи на тоа што Сања нема шминка.

„Е, несреќен човек. Убава е како кукла. Но, вкусовите се различни“ одговори Ѓорѓе Давид.

Инаку, Кужет често добива комлименти на својот изглед.

Коронавирус