среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 103
home Познати

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ се надмина себе си со два шлица, а од овој детаљ над меѓуножјето ќе занемете (ФОТО)

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ се надмина себе си со два шлица, а од овој детаљ над меѓуножјето ќе занемете (ФОТО)

Една од најпопуларните водителки во моментов е познатата водителка на музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ која важи за заштитно лице на шоуто.

Водителката на Гранд, убавата Сања Кужет, пред камерите неодамна се појави во фустан со изразени пресеци кај стомакот.

Особено впечатливи беа нејзините нозе покрај двата високи шлоцови кои се истакнаа во прв план, а декоративниот украс во златна боја не остави никого рамнодушен, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

?ZG? Tv Prva 21h ???? #zvezdegranda #tvhoust #tvshow #musicshow #tvprva @sabicmarija @mister_x_hairspa @sukkamakeup

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on

Најнови вести

Коронавирус