петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 229
home Познати

Водителката Марјана Станојковска за првпат ја објави својата мајка (ФОТО)

Водителката Марјана Станојковска за првпат ја објави својата мајка (ФОТО)

Пред крајот на летото водителката Марјана Стојановска е на семеен одмор во Охрид и ужива во последните денови од летото.

Таа обично на сите фотографии е сама но задолжен личен фотограф и е нејзината сестра. Овој пат таа за прв пат реши да се фотографира со својата мајка и да ја сподели фотографијата на својот Инстаграм профил.

Како изгледаат двете и дали убавината е наследна погледнете сами…

Најнови вести

Коронавирус