сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 109
home Познати

Водителката која сите ја паметите заборави да облече пантолани во градски автобус: „Пантолани заборави, но на време се качив“ (ФОТО)

Водителката која сите ја паметите заборави да облече пантолани во градски автобус: „Пантолани заборави, но на време се качив“ (ФОТО)

Водителката Николина Пишек која се прослави преку водењето на реалното музичко шоу „Операција Триумф“ ги остави фановите во неверување со последната нејзина објава на Инстаграм.

Станува збор за фотографија на која водителката е во необична комбинација на која не носи пантолани.

Таа на себе имаше само кратко сако и високи потпетици, а под фотографијата таа напиша:

-Вистина е дека ги заборавив пантолоните, но на време се качив, пишува таа.

 

View this post on Instagram

 

Jest da sam zaboravila hlače, al’ na vrijeme sam se ukrcala! #nopantsday

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

Коронавирус