петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Водителката е подготвена за нов брак: Лила се изненади од штотуку откриениот талент – „Кој ќе ме трпи“ (ФОТО)

Водителката е подготвена за нов брак: Лила се изненади од штотуку откриениот талент – „Кој ќе ме трпи“ (ФОТО)

Македонската водителка Лила Филиповска е една од ретките на јавната сцена која максимално вложува во својот изглед и секако тоа раѓа со плод.

Лила се уште е една од најпопуларните, но и најзгодните водителки во земјава.

Таа секогаш ги следи и најновите модни трендови и често на социјалните мрежи знае да се пофали со новитетите во нејзиниот гардеробер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Поради динамичниот начин на живот, водителката ретко се храни дома. Но, сега ги изненади своите фанови кога соопшти дека си купила електрично тенџере и дека сама си подготвува храна.

-Се плашам само да не се навлечам на готвење, па после кој ќе ме трпи – се пошегува Лила на своја сметка.

Коронавирус