среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 145
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Водителката Деа Ѓурѓевиќ позира ТОПЛЕС, со оваа фотографија ги збуни фановите

Водителката Деа Ѓурѓевиќ позира ТОПЛЕС, со оваа фотографија ги збуни фановите

Водителката Деа Ѓурѓевиќ на својот Инстаграм профил сподели неколку фотографии од луксузниот одмор со Младен Мијатовиќ, а потоа посебно внимание привлекоа оние од плажа.

Една од нив доби најголеми реакции од граѓаните, а таа е онаа на која позира без горниот дел од костимот за капење.

-Ги наполнивме батериите за нови победи. Среќата е поголема кога ќе ја споделите со некого, напиша таа.

 

Коронавирус