сабота, 15. август 2020. Вести денес: 19
home Познати

Водителка на реално шоу иде во затвор: Полицијата ја уапси откако го претепала своето момче кое со тешки повреди завршило во болница (ФОТО)

Водителка на реално шоу иде во затвор: Полицијата ја уапси откако го претепала своето момче кое со тешки повреди завршило во болница (ФОТО)

Каролин Флек е една од најпопуларните водителки во Велика Британија која овие денови е во центарот на вниманието поради огромен скандал поврзан со нејзиниот приватен живот.

Имено таа го претепала своето момче, а полицијата вчера ја уапсила водителката на риалити шоуто „Љубовен остров“ бидејќи претходно момчето ја пријавил дека неговата девојка го претепала.

Тој завршил во болница со сериозни повреди, а нејзините фанови останаа во неверување по веста дека таа е уапсена, а и се заканува и затворска казна.

 

View this post on Instagram

 

Shooting something so so exciting today .. ❤️❤️❤️🤫 glam @muasergio @oskarperahair

A post shared by Caroline (@carolineflack) on

Коронавирус