понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 50
home Познати

Водителка на „Пинк“ која jавно призна дека би и удрила шлаканица на Вики Миљковиќ, сега се огласи и откри каков е нејзинот однос со пејачката

Водителка на „Пинк“ која jавно призна дека би и удрила шлаканица на Вики Миљковиќ, сега се огласи и откри каков е нејзинот однос со пејачката

Водителката на „Пинк“, Бојана Лазиќ гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“.

Таа требаше да одговара на скокотливи прашања на водителот, а тој во еден момент ја праша на која од јавните личности би и удрила шамар.

По кратко размислување, Бојана откри дека тоа е Вики Миљковиќ.

По оваа изјава, водителката се огласи за блиц.рс и откри каков е нејзиниот однос со пејачката.

„Вики со години не гостуваше на нашата телевизија. Само се шегував, луѓето лошо ме сфатија. Имам убаво мислење за неа“ изјави водителката за блиц.рс

Откако Лазиќ изјави во емисијата дека би и удрила шамар на пејачката, во студиото се слушна силен аплауз, но и смеа на останатите гости.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија