среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 15
home Познати

ВО ЖИВО: Богдана излезе од својот дом, блесна во венчаницата на Цеца

ВО ЖИВО: Богдана излезе од својот дом, блесна во венчаницата на Цеца

Како што пишуваат српските медиуми, денеска во Србија се одржува свадбата на векот. Светлана Цеца Ражњатовиќ го жени синот Вељко Ражњатовиќ.

На свадбената церемонија присуствуваат голем број на медиумски екипи, а Ало пренесува во живо од самата свадба.

Најнови вести

Коронавирус