четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

Во „Задруга“ го изневери вереникот кој се бореше за живот: Објавени шокантни видеа од Маја, вака ли треба да се однесува една мајка?

Во „Задруга“ го изневери вереникот кој се бореше за живот: Објавени шокантни видеа од Маја, вака ли треба да се однесува една мајка?

Учесничката на „Задруга 4“, Маја Марковиќ, не престанува да ја шокира јавноста.

Таа јавно го изневери и го остави вереникот Јовица Путниковиќ во неговите најтешки моменти, по тешката сообраќајна несреќа, од која сè уште се опоравува.

Влезе во нова турбулентна љубовна врска, а пред јавноста се објави и скандалозна преписка како и снимки во кои се однесува несоодветно за една мајка.

Сега ПИНК.РС објави уште едно видео кое ги зачуди сите. Маја се снимала додека пуши марихуана.

Претходно беше објавено шокантно видео во кое таа пред детето, бара од вереникот да имаат интимни односи.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија