петок, 3. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Во виолетов танга дезен, на работ на стаклениот базен: Со големина на џиновска тиква, во облик на преполовена круша, ваква задница има само Карлеуша!

Во виолетов танга дезен, на работ на стаклениот базен: Со големина на џиновска тиква, во облик на преполовена круша, ваква задница има само Карлеуша!

Јелена Карлеуша одново го запали Дубаи! Нејзините жешки фотографии од плажата се буквално толку моќни што оние со слабо срце не треба да влегуваат во нејзиниот профил на Инстаграм.

Овие најновите уште повеќе ќе ги возбудат фановите и следбениците на социјалните мрежи, со кои рускосата одново ги наежи… по цело тело!

Пејачката овој пат позираше во луксузниот стаклен базен во провокативно минијатурно танга бикини во виолетов дезен, а лежечката поза само додаде нова доза возбуда!

Имено, нејзините најинтимни делови од телото едвај ги покрива тоа мало крпче ткаенина, ама затоа гигантските силикоски гради и џиновската задница, доминираат како планина.

Особено возбудлив кадарот од жабја перспектива, каде со големина на џиновска тиква, во облик на преполовена круша, доминира огромната обла задница на Карлеуша!

А вие: „Внимавајте да не се лизнете“ – ви порачува Карлеуша! Веројатно мисли на плочките во бањата, додека ја гледате, прад да… влезете под тушот!

Коронавирус