недела, 5. јули 2020. Вести денес: 11
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Во „Величенствениот“ беше феминизиран, но Зумбул Ага во приватноста е вистински заводник (ФОТО)

Во „Величенствениот“ беше феминизиран, но Зумбул Ага во приватноста е вистински заводник (ФОТО)

Зумбул Ага беше еден од најинтерсните ликови во турската хит серија „Величенствениот“, па затоа и оваа улога стана како „лична карта“ за Селим Бајрактар.

Сепак затечен од сенката на Зумбул Ага, како што вели тој го следи насекаде и едвај чека нова улога за да излезе од неа.

Иако во серијата делува малку феминизирано, во вистински живот тој е со брада и е вистински заводник, така да тешко би го препознале.

Погледнете како изгледа:

 

Парламентарни избори 2020