среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 36
home Познати

Во вакво издание ретко се гледа: Првата дама на Франција се соблече во костим за капење (ФОТО)

Во вакво издание ретко се гледа: Првата дама на Франција се соблече во костим за капење (ФОТО)

Првата дама на Франција, Брижит Макрон, важи за стилска икона, а тој лежерен француски шик од неа излегува и во најобични комбинации.

Најмоќната жена во Франција секогаш привлекува внимание како и да се појави.

Но, во вакво издание ретко ја гледаме.

Еве како првата дама на Франција изгледа во костим за капење.

Коронавирус