четврток, 23. март 2023. Вести денес: 1
home Познати

Во ваква поза се уште го немате видено: Аца Лукас предоцна ги забележа фотографите па се раскомоти (ФОТО)

Во ваква поза се уште го немате видено: Аца Лукас предоцна ги забележа фотографите па се раскомоти (ФОТО)

Еден од најпознатите фолк пејачи на балканските простори Аца Лукас овие денови ужива на краткиот одмор во Црна Гора.

Пејачот по еден настап покрај црногорското приморје овие денови вистински ужива во својот апартман, а српски Телеграф направи несекојдневни фотографии и во необична поза.

Имено Лукас бил уловен на балконот во бањарка додека пушел цигара и зборувал на телефон, погледнете.

ФОТО: Српски Телеграф

loading...