вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Во стилот на Чак Норис: Згодниот Џејсон со потег за кој сите зборуваат, кој друг може да го направи ова? (ВИДЕО)

Во стилот на Чак Норис: Згодниот Џејсон со потег за кој сите зборуваат, кој друг може да го направи ова? (ВИДЕО)

Холивудскиот заводник кој е обожуван од страна на жените ширум светот, “опасниот” Џејсон Статам во стилот на Чак Норис.

Тој е во одлична форма, а сега објави видео со кое ги импресионирал следбениците на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, актерот со еден замав со ногата успеал да отстрани капаче од стаклено шише, а за сè да биде веродостојно и јасно видливо, тој објавил и забавена снимка.

Најнови вести

Коронавирус